Robert Kiyosaki ostrzega przed nadchodzącą możliwością zakupu Bitcoina

Według Roberta Kiyosaki, nowe okno na zakup Bitcoin (BTC) może być otwarte w przypadku odkrycia nowej szczepionki dla COVID-19.

Podobała ci się treść? Podziel się tym

Kliknij aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)Kliknij aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)Kliknij aby udostępnić na LinkedIn (otwiera się w nowym oknie)Kliknij aby udostępnić na WhatsApp (otwiera się w nowym oknie)Kliknij aby udostępnić na Telegramie (otwiera się w nowym oknie)Kliknij aby udostępnić na Skype’ie (otwiera się w nowym oknie)
Jedno zdjęcie
Jeśli przeczytasz naszą stronę, są duże szanse, że wiesz kim jest Robert Kiyosaki. Kiyosaki jest autorem książki „Rich Dad, Poor Dad,“ i niedawno zamieścił na swoim koncie na Twitterze, że kupno Bitcoin (BTC) jest dobrą długoterminową opcją i ostrzegł przed ewentualnym zakupem okna.

Kiyosaki powiedział, że Stany Zjednoczone są „bankrutem“, biorąc pod uwagę, że ich dług publiczny jest bliski 27 miliardów dolarów. W tym sensie powiedział, że Bitcoin jest jedną z najlepszych długoterminowych inwestycji, jakie można zrobić.

Krypto wielorybów: Masowe nagromadzenie Bitcoin i YFI?
Okazje do zakupu Bitcoin według Kiyosaki
W kontekście pandemii Kiyosaki uważa, że jeśli świat wkrótce znajdzie szczepionkę dla COVID-19, cena BTC spadnie i będzie dobry moment na jej zakup.

Konkretnie, to co Kiyosaki napisał na swoim koncie na Twitterze to: „Co się stanie, gdy szczepionka zostanie przetestowana?

 

Złoto, srebro i Bitcoin spadną. Okazja do zakupu.“ Powodem jego wypowiedzi jest to, że jego zdaniem pandemia ukrywa „prawdziwe“ interesy, o które chodzi, w szczególności dla gospodarki amerykańskiej.

Jednak bardziej niż pandemia, podkreśla on dług publiczny, który mają Stany Zjednoczone. Duża część tego zadłużenia została przejęta po federalnym bodźcu w ramach COVID-19. „Całkowite saldo zadłużenia wynosi 28 bilionów dolarów“. 120 bilionów dolarów jest poza bilansem z powodu zobowiązań społecznych“, powiedział.

Oprócz Bitcoin, Kiyosaki polecał również inwestowanie w złoto i srebro. Nie umniejsza to jednak jego silnego zainteresowania Bitcoinem. Na przykład, w sierpniu, wezwał swoich zwolenników Twittera do zakupu BTC przed wybuchem „wielkiego kryzysu bankowego“.

Robert Kiyosaki wyjaśnił na swoim Twitterze, dlaczego uważa, że kupno Bitcoin BitQT jest dobrym, długoterminowym pomysłem. Źródło: Twitter
Robert Kiyosaki wyjaśnił na swoim Twitterze, dlaczego uważa, że kupno Bitcoin jest dobrym pomysłem na dłuższą metę. Źródło: Twitter
Binance Research analizuje rozwój korytarzy kryptomonicznych
Co się dzieje z dolarem amerykańskim za każdym razem, gdy pojawia się jakiś bodziec?
Rezerwa Federalna USA jest instytucją, która ma dużą władzę w określaniu, co może, a co nie, stać się z dolarem, zwłaszcza przy pomocy bodźców finansowych w samym środku kryzysu.

Od pewnego czasu mówi się o tym, co może się wydarzyć w średnim okresie z siłą dolara. Niektórzy eksperci sugerują, że ta waluta znajduje się w spirali spadkowej, która tylko pogorszy się dzięki polityce Rezerwy Federalnej.

W rezultacie, dyskurs na rzecz zakupu Bitcoin stał się silniejszy dla wielu ludzi. Obserwowany w sierpniu wzrost cen Bitcoinów wzmacnia to myślenie dla tej grupy ludzi, w tym Kiyosaki.

Neuer Name

Zurück nach oben